Automobilių nuoma šiais laikais

Autonuoma Lietuvoje sparčiai populiarėjanti verslo sritis. Greitėjant gyvenimo tempui ir kasdienybės nenuspėjamumui, išsinuomoti automobilį gali tapti paranku, o gal ir būtina.

Gyvenime susidaro įvairios situacijos, kuriose gali prireikti autonuomos. Sugedus asmeniniam automobiliui: transporto priemonės nėra, o gyvenimas vietoje nestovi, darbe suplanuoti susitikimai, klientai laukia ir t.t. Kita situacija - viena iš dažniausių, kai nuomojatės automobilį svetimame mieste. Dar kita situacija, kai už palyginti nedidelę sumą galima pasivažinėti su automobiliu, kuriuo neįpirktumėte patys.

Norintiems išsinuomoti

Kelios iš pagrindinių sąlygų, norintiems išsinuomoti automobilį: vairuotojas turi būti ne jaunesnis, nei 21 metų; stažas ne mažesnis, nei 2 metai. O jeigu norite solidaus, prabangaus ir brandaus automobilio, gali tekti praeiti ir "atitikimo" testą, juk įmonė nepatikės savo turto "bet kam".

Automobilį nuomotis geriau iš anksto

Jeigu jūsų gyvenime nesusidarė nenumatyta situacija ir transporto priemonės jums nereikia skubiai, tokiu atveju geriau nuomą planuokitės savaite, o gal ir mėnesiu anksčiau. Tokiu būdu turėsite didesnį pasirinkimą, juk tuo metu, kai atvažiuosite į nuomos punktą, jūsų norimas automobilis gali būti jau išnuomotas. Taip pat daugiau galimybių išsinuomoti transporto priemonę už mažesnę kainą, gi auto nuomos kompanijų yra daugybė, todėl galite pasidaryti analizę ir susirasti priimtiniausią variantą.

Didžiausias autonuomos bumas

Daugiausiai klientų, autonuomos kompanijos sulaukia butent šiltais metų periodais, o taip pat per nacionalines ir kitokias didelias šventes.

Dėmesio!

Vairuotojams, kurie mėgsta pažeidinėti eismo taisykles ar turi tendenciją išgerti sėdant už vairo,  automobilio išsinuomoti gali ir visai nepavykti. Dėl šių priežasčių patartina automobilį nuomotis iš anksto, kad paskutinę minutę nebūtų atsakyta.

© Autoportalas.lt